5 Basit Teknikleri için alacak sigortasi

Son olarak BDDK’nın aldığı karar ile alacak sigortası poliçeleri bankalar aracılığıyla ikinci rütbe güvence olarak akseptans edilecek. Ürünün yaygınlaşmasında ve bilinirliğin artmasında bunun da kebir ulaması olacağına imanıyoruz. Biz bile hem müşterilerin, hem bile bankaların kendi teminatları açısından hızlı nakde çevrilebilen teminatlar sunmaya, farklı sektörlerle işbirliği halletmeye, Türkiye’deki şirketlerin sürdürülebilir büyümesini desteklemeye devam edeceğiz. Üst üste dü yıl layık görüldüğümüz bu ödül bize namuslu bir yolda ilerlediğimizi gösteriyor, bundan sonraki çtuzakışmalarımızı inovasyon ve müşteri odaklı bir şekilde temdit konusunda bizi cesaretlendiriyor.”

Siyasal: Müşterinizin ülkesindeki sorunlar yüz ödeme yapmaması (örneğin hükümet kararı),

Garanti Faktoring, faktoring kolünde uygulanmaya başlamış olacak olan ‘Alacak Sigortası’ ile ticari yaşamın sorunlarından olan tahsilat ve finansman mevzularını bir poliçe ile teminat altına alacak.

Almaçlarınız derunin onaylanan itibar limitleri, istek ettiğiniz tarihten itibaren meri olur. Eğer hali hazırda limiti kâin bir alıcı dâhilin pozitifrım talebiniz olur ise bu dileme onaylandığı tarihten itibaren geçerlilik kazanır.

4 daralmasını bekliyoruz. Henüz oflaz bir sene bekliyoruz. Yılın ikinci yarısından itibaren tüketici talebinin canlanacağını düşünüyoruz. Bitiren talebi bitiren kredilerinin ve bitiren harcamalarının artmasından oluşacak.

Coface sunulan sözınan ziyanın tesirini yumuşertelemek yürekin öncelikle size bir ödence öder. Geciken ödeme cirimı saptama edildikten sonrasında, borcu müşterinızdan tahsil etmek derunin uzmanlarımız devreye girer.

"Türkiye'de örneğine az rastlanan bu iş birliğimiz sebebiyle, kürevi liderliğimizin ve güçlü yerel uzmanlığımızın getirmiş olduğu faydaları sunarak Tüpraş'ın ticari alacaklarını olası risklere karşı koruyarak, meselelerini henüz emin ve istikrarlı bir şekilde büyütmelerini katkısızlayacağız."

üretimundan bu yana, Coface Grubu dünyada her büiki canlıkte şirketlerin sinerjilü olmalarına ve kadimî büyümelerine ulamada bulunmuştur ve piyasada delegeları ortada güven âlemının oluşturulmasına yardımcı olmuşdolaşma. 

Euler Hermes alacak tahsilatı bölümünün gecikmiş ticari faturaları toplama etmekteki başarısı uzun yıllara dayalı spesiyalist borç tahsilatı tecrübesinden gelmektedir.

​​​​Finansal Risk (İflas) Sigortası sorunletmenizin Türkiye Finans’tan kullanmış başüstüneğu finansman desteğini iflasa karşı, firma sahibi ve ortaklarını ferdi yargı risklerine karşı güvence altına düzlük, kayıplarınızı minimuma indiren sigorta ürünüdür.

Baz olan, şirketler, bölüm ve ekonomik trendler hakkında aktüel veriye ehil olarak bilgiye dayalı para kararları iletilmek, kayıpların önüne yazılmak ve onları asgariye indirmektir.

Coface müşterilerine emin bir online teminat el uygulaması olan Cofanet’i sunmaktadır.

Kefalet sigortası yeni bir ürün ve aile ayında devreye girecek. Bu aslında bankaların verdiği kabil bir teminat mektubu. Bankaların indinde ek bir kapasite açıyoruz. Her türlü altyapı projesine, erke, yapım taahhüt olabilir, alacak sigortasi teminat vereceğiz.

Coface Türkiye, düzlükında dünyanın önde gelen kurumu Uluslararası Para Dergisi (IFM) tarafından Türkiye’nin en yavuz ticari alacak sigortası şirketi ödülüne layık görüldü.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *